Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 1

Ramona

Minibasen Ramona (seria 680) to idealne miejsce na relaks po długim, ciężkim dniu, jak i na towarzyskie spotkania ze znajomymi czy rodziną. Ta przestronna wanna pomieści aż 6 osób, gwarantując komfortową przestrzeń każdemu użytkownikowi. Różnorodność opatentowanych dysz zamontowanych w wannie oraz specjalnie wyprofilowane siedziska świetnie ze sobą współgrają, dostarczając szereg niezwykle skutecznych opcji hydroterapii. Model Ramona doda uroku każdemu zakątkowi, począwszy od dużego ogrodu czy przytulnego patio, po mały kąt domowego zacisza. Na pewno będzie to dla rodziny czy przyjaciół ulubione miejsce przebywania razem

Specyfikacja

  • Miejsc: 5-6
  • Długość: 226 cm
  • Szerokość: 226 cm
  • Wysokość: 92 cm
  • Dysz: 38
Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 2

Dostępne kolory

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 3
Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 4
Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 5

Obsługa Klienta

Arkadiusz Kasprowicz
+48 530 818 869
a.kasprowicz@lenta.pl

Wybrane atuty naszych wanien spa

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 6

Niecka wykonana z włókna szklanego zalaminowanego żywicą epoksydową, a następnie pokryta warstwą kleju i akrylową, co sprawia, że jest niezwykle sztywna i trwała. Dzięki technologii „Rigid Bond” jesteśmy w stanie zapewnić nieckę o wyjątkowej stabilności, która przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania.

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 7

Opatentowane dysze Fluidix, które zostały zaprojektowane specjalnie dla naszych basenów i spa. Dzięki nim, masaż w naszych produktach jest niezrównany i dostosowany do indywidualnych preferencji użytkownika. Fluidix zapewniają idealne rozprowadzenie strumienia wody, co maksymalizuje efektywność i komfort korzystania.

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 8

Skimmer Slipstream to zaawansowany system odprowadzania brudu z powierzchni wody. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, basen czy spa pozostają zawsze czyste i estetyczne, a system skimmera działa sprawnie i niezawodnie.

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 9

Technologia ClearRay Active Oxygen to nasza odpowiedź na tradycyjne środki chemiczne stosowane do dezynfekcji wody w basenach i spa. Wykorzystując aktywny tlen, zapewniamy zdrowe i bezpieczne środowisko, minimalizując przy tym użycie chemii.

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 10

Pokrywy SunStrong to innowacyjne osłony na baseny i spa, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Dzięki nim woda pozostaje czysta, a temperatura utrzymuje się na odpowiednim poziomie, co przekłada się na oszczędność energii.

Ramona (Seria 680) Minibasen Spa - 5-6 Miejsc - Lenta.pl zdjęcie nr 11

System SmartTub to nasza inteligentna technologia sterowania, która umożliwia zdalne zarządzanie basenem lub spa za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki temu możesz dostosować parametry pracy, sprawdzić stan wody i optymalizować zużycie energii, wszystko z wygodnej aplikacji mobilnej.

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl