fbpx

Odpowiedzialny biznes

Zrównoważony rozwój

Rozwój zrównoważony to jeden z najważniejszych trendów współczesnej ekonomii i rozwoju gospodarczego. Zakłada on przemyślane korzystanie z zasobów w taki sposób, by wystarczyły one do budowania dobrobytu obecnego pokolenia, ale też mogły zaspokajać potrzeby w przyszłości. Ograniczenie zużywania surowców nieodnawialnych czy eliminowanie  z przetwórstwa materiałów niebezpiecznych, toksycznych czy niepodlegających recyklingowi składa się na zrównoważony rozwój.

Świadomi tego, że losy świata leżą w rękach wszystkich nas, jako firma oraz marka Lenta rozpoczęliśmy proces wdrażania działań i rozwiązań mających na celu używanie i propagowanie   w tylko i wyłącznie materiałów pochodzących z recyclingu lub podlegających w 100% procesowi recyclingowi.

Aby bardziej wyeksponować  nasze działania na potrzeby tego projektu, stworzyliśmy logo Firma Przyjazna Środowisku.

Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 1

Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 2

Więcej o fundacji na www.lasnazawsze.org.pl 

Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 3

Jakość produktów Lenta i Millboard

Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 4

Galeria

Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 5
Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 6
Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 7
Odpowiedzialny Biznes Zrównoważony Rozwój | Lenta zdjęcie nr 8

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl