fbpx

Millboard – Deski doskonałe

Jakość tarasów i elewacji Millboard

Deski kompozytowe Millboard® to produkt innowacyjny na skalę światową, jedyne takie rozwiązanie na rynku,  niezwykle trwały, solidny a swoim wyglądem przypominający prawdziwe drewno. Materiał, z którego wykonana jest deska, to nowej generacji kompozyt RMC (Resin Material Composite), zupełnie pozbawiony drewna. W jego skład wchodzi żywica poliuretanowa wzmocniona włóknem szklanym z dodatkiem minerałów. Millboard to najwyższa klasa premium, unikalny, przeznaczony dla klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań, ponadczasowego stylu i nowoczesności.

Deska Millboard pokryta jest elastyczną powłoką Lastane® o wyczuwalnej w dotyku fakturze i dużej odporności na ścieranie, dzięki czemu dobrze znosi trudne warunki użytkowania, nie wymaga konserwacji i uniemożliwia rozwój grzybów. Pigmenty używane do barwienia warstwy Lastane® są wysoce odporne na działanie promieniowania UV, deski zachowują żywe i trwałe kolory. Druga warstwa koloru jest zawsze nanoszona ręcznie, co sprawia, że każda deska Milboard ma niepowtarzalny  i wyjątkowy charakter.

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 1
Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 2
Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 3

Struktura prawdziwego drewna

Deski Millboard® formuje się na podstawie starannie wyselekcjonowanych próbek wysokogatunkowego dębu, oddając naturalne piękno pierwowzoru. Tylko Millboard jest wytwarzany z takim kunsztem i dokładnością.

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 4

Innowacyjny system mocowania

Unikalne, opatentowane ukryte mocowania do desek sprawiają, że instalacja Millboard jest prosta jak żadnego innego tarasu. Nie ma konieczności wiercenia otworów przed montażem. Powłoka Lastane na każdej desce pozwala aby wkręt zatopił się w jej strukturze tworząc niewidoczne wykończenie.

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 5

Deski doskonałe – jedyne takie rozwiązanie na świecie

Materiał, z którego wykonana jest deska, to nowej generacji kompozyt RMC (Resin Material Composite), zupełnie pozbawiony drewna. W jego skład wchodzi żywica poliuretanowa wzmocniona włóknem szklanym z dodatkiem minerałów, która w finalnym efekcie daje produkt niezwykle trwały, a swoim wyglądem przypominający deskę drewnianą).

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 6

11 kolorów do wyboru

Millboard to aż 11 kolorów do wyboru w różnych wariantach deski tarasowej oraz elewacyjnej.

Millboard – Elewacje kompozytowe

Jakość tarasów i elewacji Millboard

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 7

Odporne na działanie UV

Deski elewacyjne Millboard pokryte opatentowaną zewnętrzną warstwą Lastane®, której pigmenty używne do barwienia są wysoce odporne na działanie promieniowania UV, a deski zachowują żywe i trwałe kolory przez wiele lat.

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 8

Design klasy Premium

Systemy elewacyjne Millboard to wyraz ponadczasowego stylu. Deski ze strukturą do złudzenia przypominającą prawdziwe drewno przyciagną uwage niejednego znawcę tematu i idealnie wpasują się w każdy nowoczesny projekt domu, tak popularny w dzisiejszym budownictwie.

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 9

Millboard – systemy tarasowe

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 10

Millboard – systemy elewacyjne

Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 11
Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 12
Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 13
Jakość Tarasów I Elewacji Millboard – Deski Doskonałe zdjęcie nr 14

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl