Wycena tarasu kompozytowego

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, nasz konsultant przygotuje ofertę.

Click or drag a file to this area to upload.
Dodatkowe informacje, które umożliwią nam prawidłową wycenę.
Wycena Tarasu Kompozytowego - Lenta zdjęcie nr 1
Wycena Tarasu Kompozytowego - Lenta zdjęcie nr 2

Jak wygląda wycena tarasu kompozytowego?

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza oferta. Jeżeli poświęcisz dosłownie chwilę na dostarczenie nam kilku informacji, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Wycena tarasu kompozytowego zależy od kilku czynników, takich jak m.in:

• wielkość tarasu
• podłoże
• rodzaj wykorzystanych materiałów

Pamiętaj, że deski kompozytowe znajdują szerokie zastosowanie. Dzięki temu wykonana z nich podłoga nie tylko stanie się częścią kompletnego tarasu, ale można ją wyłożyć również na balkonie czy na gruncie. Pragniemy również podkreślić, że legary, do których przyłączamy deski, kładziemy z wykorzystaniem jednego z trzech systemów: na wylewce, na fundamencie punktowym, na wspornikach. Częściowo wycena tarasu kompozytowego zależy również do tego, który system wybierzesz.

Szybka wycena tarasu kompozytowego!

Poznaj nasze technologie i produkty

O nas

Deski kompozytowe Lenta to nowa jakość na rynku materiałów do budowy tarasów. Oferujemy drugą generację kompozytu – produkt premium. Taras kompozytowy w naszym wykonaniu to konstrukcja stworzona z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i przełomowych technologii. Jako wszechstronna firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zajmujemy się zarówno produkcją i sprzedażą desek kompozytowych, jak i realizacją kompletnych projektów budowy tarasów, pergoli i podłóg.

Kontakt

Lenta
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl