Pergole tarasowe i zadaszenia tarasów

Produkt niedostępny w sieci dystrybucji, prosimy o kontakt z obsługą klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Pergole Drewniane, Pergole Tarasowe - Lenta zdjęcie nr 1
Pergole Drewniane, Pergole Tarasowe - Lenta zdjęcie nr 2
Pergole Drewniane, Pergole Tarasowe - Lenta zdjęcie nr 3
Pergole Drewniane, Pergole Tarasowe - Lenta zdjęcie nr 4
Pergole Drewniane, Pergole Tarasowe - Lenta zdjęcie nr 5

Bądźmy w kontakcie !

Masz pytania ? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Pergole drewniane – kompozytowe

Pergole już od czasów średniowiecza stanowią popularny element architektury ogrodowej. Zasadniczą funkcją konstrukcji kolumnowej jest podtrzymanie pnącej roślinności. Służy ona również ekspozycji roślin oraz tworzy zaciszny kącik relaksacyjny. Dzisiaj pergole drewniane (w tym przypadku kompozytowe) powstają nie tylko w przestronnych ogrodach, ale również w niewielkich ogródkach przydomowych. Oferujemy pergole tarasowe, przyścienne, wpływające na odbiór estetyczny Twojego domu, ale również tworzące funkcjonalną przestrzeń, jak również przestronne pergole drewniane  otwarte.

Nasza oferta to nie tyle klasyczne pergole tarasowe i ogrodowe, ile tarasy kompozytowe nowej generacji oraz niezależna konstrukcja, która zapewnia schronienie przed deszczem, wiatrem, chłodem i promieniami słonecznymi. Wykonujemy zarówno tarasy kompozytowe z zadaszeniem przeznaczone do użytku sezonowego, jak i pełne konstrukcje całoroczne.

Sprawdź nasze produkty

O nas

Deski kompozytowe Lenta® to nowa jakość na rynku materiałów do budowy tarasów. Oferujemy drugą generację kompozytu – produkt premium. Taras kompozytowy w naszym wykonaniu to konstrukcja stworzona z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i przełomowych technologii. Jako wszechstronna firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zajmujemy się zarówno produkcją i sprzedażą desek kompozytowych, jak i realizacją kompletnych projektów budowy tarasów.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl