Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta

Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta

Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta
Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta
Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta
Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta
Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta
Dostępne rozwiązania – tarasy i elewacje kompozytowe Lenta

Tarasy kompozytowe Lenta

Cechą dobrej deski kompozytowej jest estetyka do złudzenia przypominająca drewno. Taras z desek kompozytowych Lenta prezentuje się niczym w pełni drewniana konstrukcja, a to wszystko za sprawą specjalnej otuliny polimerowej pokrywającej każdy element z tej serii. Zadbano w tym przypadku o wierne odzwierciedlenie usłojenia drewna.

Co więcej, otulina polimerowa jest materiałem antypoślizgowym. Nawet po intensywnym deszczu możesz bez obaw wyjść boso na taras, zachowując przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Deska kompozytowa Lenta jest odporna na deszcz, wilgoć, śnieg, lód i skrajne temperatury, co czyni ją materiałem uniwersalnym, odpowiednim do stosowania na tarasach zadaszonych i odsłoniętych. Natomiast czyszczenie deski tarasowej z serii Lenta nie wymaga stosowania żadnych specjalistycznych środków, co ułatwia zachowanie jej w najlepszym stanie. Zatroszczyliśmy się również o możliwość dopasowania rozwiązania do każdego gustu, oferując aż 7 wariantów kolorystycznych.

Tarasy kompozytowe Millboard

Oferujemy również systemy tarasowe Millboard. Taras z deski kompozytowej z tej serii to rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Mowa o produkcie innowacyjnym na skalę światową. Elementy są wykonane z najnowszej generacji kompozytu RMC, który nie zawiera ani grama drewna, a jednocześnie prezentuje się niezwykle naturalnie. Powierzchnie zostały przygotowane z ogromną precyzją na wzór próbek wysokogatunkowego dębu. Taras z desek kompozytowych Millboard to propozycja dla Klientów preferujących rozwiązania klasy premium. Połączenie żywicy poliuretanowej z włóknem szklanym i domieszką minerałów to gwarancja niezrównanego wrażenia estetycznego i wieloletniej trwałości. W asortymencie znajdują się wariant klasyczny i wersja postarzona o dwukrotnie większej głębokości wzoru.

Elewacje Millboard

Deski Millboard to nowoczesne rozwiązanie nie tylko w zakresie tworzenia tarasów, ale również elewacji budynków. Brak zawartości drewna w elementach tworzonych na wzór drewna wysokogatunkowego gwarantuje ich najwyższą odporność na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto materiał nie porasta roślinnością i nie traci żywych barw nawet po wieloletniej eksploatacji. Czyszczenie desek Millboard również nie stanowi najmniejszego wyzwania. Dlatego też jest to dzisiaj jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań również w zakresie tworzenia elewacji obiektów.

Pergole tarasowe

Zarówno deski Lenta, jak i Millboard doskonale sprawdzą się jako główny budulec podłogowy każdej pergoli. Czy to konstrukcja przyścienna, czy wolnostojąca, kompozytowa podstawa to wybór optymalny. Z jednej strony prezentuje się jak najwyższej jakości drewno, z drugiej jest to materiał antypoślizgowy oraz, co najważniejsze, odporny na działanie czynnika atmosferycznych. Bez względu na rodzaj ramy pergoli i jej zadaszenie, warto wybrać podłogę z kompozytu, również ze względu na niezwykle proste czyszczenie deski tarasowej. Oferujemy wiele rozwiązań w tym obszarze. Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów projektu.

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl

Scroll to top