Dla montażystów

Zajmujesz się montażem tarasów od wielu lat i jesteś uważany za specjalistę na swoim rynku lokalnym ? Twoja oferta to podobne do siebie rozwiązania różniące się tylko ceną ? Przyłącz się do nas i zaoferuj swoim klientom najnowsze rozwiązania oraz najwyższe standardy budowy tarasów przydomowych. Wesprzemy Cię w działaniach marketingowych, dostarczymy zestawy próbek handlowych, ekspozytory, obrandujemy auto dostawcze, pomożemy w budowie silniejszej pozycji na Twoim rynku.

Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 1
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 2

Tabliczki Lenta Millboard

Dodatkowy wyróżnik – nasze tarasy oznaczamy tabliczkami ze stali nierdzewnej, dzięki czemu łatwiej zidentyfikować taras LENTA oraz Millboard.

Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 3
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 4
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 5
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 6
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 7
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Montażystów- Lenta zdjęcie nr 8

O nas

Deski kompozytowe Lenta to nowa jakość na rynku materiałów do budowy tarasów. Oferujemy drugą generację kompozytu – produkt premium. Taras kompozytowy w naszym wykonaniu to konstrukcja stworzona z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i przełomowych technologii. Jako wszechstronna firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zajmujemy się zarówno produkcją i sprzedażą desek kompozytowych, jak i realizacją kompletnych projektów budowy tarasów, pergoli i podłóg.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl