Pomorskie

Pomorskie

Deski kompozytowe Lenta oraz Millboard w województwie pomorskim

Odkryj nasze innowacyjne deski kompozytowe

Dzięki współpracy z dystrybutorami nasze deski kompozytowe dostępne są w wielu punktach na mapie województwa pomorskiego – oazie naturalnej piękności i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Nasze deski, łączące estetykę z trwałością, są teraz dostępne dzięki naszym autoryzowanym dystrybutorom na terenie regionu.

Znajdź dystrybutora najbliżej Ciebie:

Adres:aleja Grunwaldzka 303, 80-314 Gdańsk
Godziny otwarcia: 08:30 – 17:00
Dostępne rozwiązania: Lenta oraz Millboard
Ekspozycja: Tak
Adres: Wielkopolska 268, 81-531 Gdynia
Godziny otwarcia: 08:30 – 17:00
Dostępne rozwiązania: Lenta oraz Millboard
Ekspozycja: Tak

Lenta salon

Adres: Grunwaldzka 63, 84-230 Rumia
Godziny otwarcia: 09:00 – 17:00

Telefon: 57 000 24 52
e-mail: info@lenta.pl

Dostępne rozwiązania: Lenta oraz Millboard
Ekspozycja: Tak
Adres: Kochanowskiego 38, 83-300 Kartuzy
Godziny otwarcia: 08:30 – 17:00
Dostępne rozwiązania: Lenta oraz Millboard
Ekspozycja: Tak
Adres: Gdańska 1b, 83-207 Kokoszkowy
Godziny otwarcia: 08:30 – 17:00
Dostępne rozwiązania: Lenta oraz Millboard
Ekspozycja: Tak

Bogata sieć dystrybutorów dla twojej wygody

Nasi przedstawiciele są obecni w wielu miejscach województwa pomorskiego, gotowi dostarczyć nasze deski kompozytowe prosto do Twojego domu, ogrodu czy projektu architektonicznego. Dzięki szerokiej sieci dystrybutorów, nasze produkty są łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów.

Nasze deski kompozytowe dostępne w największych miastach pomorskiego

Nasi dystrybutorzy obecni są w największych miastach województwa pomorskiego, takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, a także w miastach o pięknych krajobrazach, jak Malbork, Kartuzy czy Kościerzyna. Dzięki ich lokalizacji możemy zapewnić szeroki dostęp do naszych desek kompozytowych dla mieszkańców tych obszarów, umożliwiając im wybór trwałych i estetycznych rozwiązań dla swoich tarasów oraz przestrzeni zewnętrznych.

Wspieramy Twój Wybór

Nasi dystrybutorzy nie tylko oferują szeroki wybór naszych desek kompozytowych, ale również zapewniają profesjonalne doradztwo, aby pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru. Zapewniamy wsparcie techniczne i konsultacje, aby dopasować nasze produkty do Twoich konkretnych potrzeb.

Trwałość i estetyka w jednym

Nasze deski kompozytowe charakteryzują się nie tylko wyjątkową trwałością, ale także różnorodnością wzorów i kolorów, pozwalając Ci stworzyć taras o niepowtarzalnym stylu. Odporność na warunki atmosferyczne to gwarancja długotrwałego piękna Twojego tarasu.

Dbałość o środowisko naturalne

Jako firma działająca na rzecz zrównoważonego rozwoju, często wykorzystujemy materiały z recyklingu w produkcji naszych desek. Chcemy dostarczać produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również dbają o nasze środowisko.

Zapewnij sobie wyjątkowe rozwiązania z deskami kompozytowymi Lenta!

Nasi dystrybutorzy w województwie pomorskim są gotowi przyjąć Twoje zamówienie i zapewnić Ci dostęp do naszych innowacyjnych produktów. Odkryj trwałość i estetykę w jednym rozwiązaniu z naszymi deskami kompozytowymi.

Pomorskie

Jakość produktów Lenta i Millboard

Pomorskie

Galeria

Pomorskie
Pomorskie
Pomorskie
Pomorskie

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl

Scroll to top