Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 1

Dolnośląskie

Deski kompozytowe Lenta oraz Millboard w województwie dolnośląskim

Innowacyjność w projektowaniu tarasów

Jako producent innowacyjnych rozwiązań do projektowania tarasów, z dumą prezentujemy nasze deski kompozytowe województwu dolnośląskiemu – obszarowi pełnemu różnorodności krajobrazów i inspirujących architektur. Nasze deski, łączące estetykę z trwałością, są teraz dostępne poprzez naszych autoryzowanych dystrybutorów w regionie.

Znajdź dystrybutora najbliżej Ciebie:

Adres: Czeremchowa 28, 55-011 Siechnice

Godziny otwarcia: 

Telefon: 604 092 118

Strona www:
Dostępne rozwiązania: Lenta oraz Millboard
Ekspozycja: Tak

Wsparcie w wyborze produktu

Nasz dystrybutor nie tylko oferuje różnorodność naszych desek kompozytowych, ale również zapewnia profesjonalne doradztwo, aby pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru. Zapewniamy wsparcie techniczne i konsultacje, aby dopasować nasze produkty do konkretnych potrzeb, zapewniając kompleksową pomoc i rzetelne informacje, aby każdy klient był zadowolony z wyboru.

Trwałość i estetyka na Twoim tarasie

Nasze deski kompozytowe to nie tylko wyjątkowa trwałość, ale także różnorodność wzorów i kolorów, pozwalająca stworzyć taras o wyjątkowym stylu. Odporność na warunki atmosferyczne to gwarancja długotrwałego piękna Twojego tarasu, bez konieczności uciążliwej konserwacji.

Zrównoważony rozwój dla lepszej przyszłości

Jako firma zaangażowana w zrównoważony rozwój, często wykorzystujemy materiały z recyklingu w produkcji naszych desek. Dbamy o środowisko, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również wspierają ochronę naszej planety, co jest dla nas niezwykle istotne.

Nasz dystrybutor gotowy na Wasze zamówienia

Nasz dystrybutor w województwie dolnośląskim jest gotowy obsłużyć Twoje zamówienie i umożliwić dostęp do naszych innowacyjnych produktów. Odkryj trwałość i estetykę w jednym rozwiązaniu z naszymi deskami kompozytowymi.

Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 2

Jakość produktów Lenta i Millboard

Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 3

Galeria

Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 4
Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 5
Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 6
Dolnośląskie Tarasy Kompozytowe Deski Sklep Lenta zdjęcie nr 7

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl