Dla dystrybutora

Posiadasz wysokiej klasy punkt oferujący swoim klientom materiały wyposażenia wnętrz? Poszukujesz nowych produktów oraz nowinek z branży, aby wyróżnić swoją ofertę spośród innych?

Jako jeden z czołowych dostawców systemów tarasowych klasy Premium w Polsce oraz wyłączny dystrybutor angielskiej marki Millboard, zapraszamy do współpracy osoby ambitne, nastawione na zbudowanie silnej pozycji i przewagi konkurencyjnej na swoim rynku lokalnym.

Z naszej strony zapewnimy produkty najwyższej jakości, potrzebne narzędzia marketingowe, obrandujemy punkt handlowy i wyszkolimy Waszych handlowców.

Zapraszamy do współpracy!

Deski Kompozytowe - Oferta Dla Dystrybutorów - Lenta zdjęcie nr 1

Dlaczego Lenta?

Wyposażenie punktów:

Zainteresowany? Wypełnij formularz!

Deski Kompozytowe - Oferta Dla Dystrybutorów - Lenta zdjęcie nr 7
Deski Kompozytowe - Oferta Dla Dystrybutorów - Lenta zdjęcie nr 8

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl