fbpx

Aktualne ogłoszenia o pracę w Lenta:

Specjalista ds. Handlowych

LENTA Sp. z o.o.

Lokalizacja: Rumia

Szczegóły:

    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zapytań ofertowych

  • Przygotowywanie ofert dla klientów hurtowych oraz indywidualnych

  • Rozmowy z partnerami handlowymi, budowa sieci dystrybucji

  • Wprowadzanie nowych produktów do działu handlowego

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność i pełna samodzielność w działaniu

  • Wysoki stopień komunikatywności

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej i pokrewnej

To oferujemy

  • Pracę w mlodym ciekawym zespole

  • Premie uzależnione od wyników

  • Szkolenia z zakresu rozwoju osobistego

O nas

Jesteśmy producentem kompozytowej deski tarasowej pod własną marką Lenta. Od wielu lat budujemy silna markę na rynku polskim i z powodzeniem wkraczamy na nowe rynki zagraniczne. Tworzymy zespół ciekawych zmotywowanych ludzi zainteresowanych wspólnie z nami stworzeniem międzynarodowego brandu w branży budowlanej.

Skontaktuj się z nami mailowo: praca@lenta.pl

Sprawdź nasze produkty

O nas

Lenta® to odpowiedź na oczekiwania rynku, który oprócz wysokiej klasy estetycznego wizualnie produktu, potrzebuje również doradztwa w zakresie montażu i wyboru odpowiedniego rozwiązania systemowego. Lenta to także wyłączny dostawca angielskiej marki Millboard, produktu unikatowego i innowacyjnego na skalę światową. Nasza ponad 14-sto letnia obecność na rynku to gwarancja, że zdobyte doświadczenie i wiedza przekładają się na wysokie standardy obsługi i profesjonalnego doradztwa. Z zaangażowania i fachowości naszych specjalistów powstają wyjątkowo stylowe i nowoczesne tarasy.

Kontakt

Lenta Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 63
84-230 Rumia
tel. 57 000 24 52

info@lenta.pl
www.lenta.pl